2013.11.12. 15:01

Edző mérkőzés

2013.01.25. 13:53

BVSC - Vasadi RSC edzőmérkőzés

2013. január 26-án 14:00 órákor Budapest XIV.ker. Kövér Lajos utcai műfüves pályán.

Találkozás 12:00 órkor a monori shell kútnál.

ÉRTESÍTÉS

2013.01.12. 21:42

Figyelem!

A játékosok felszerelést is hozzanak, mert meg tartásra kerül az első edzés!

A Vasadi RSC elnöksége értesíti a felnőtt és az utánpótlás csapatok játékosait, hogy 2013. január 19-én 18:00 órakor a vasadi sportpályán tavaszi szezonra felkészülő megbeszélést tart.

Minden játékost várunk.

Tóth József
elnök

MEGHÍVÓ

2012.12.11. 08:05

M E G H Í V Ó

A Vasadi RSC elnöksége sok szerettel meghívja 2012. december 15-én 18 órakor tartandó év végi beszámolóra és az azt követő vacsorára a sportklub felnőtt és ifi játékosait.

Ezen alkalommal kerül sor a 2011-12-es szezon harmadik helyéért járó érmek kiosztására is. Mindenki hozhatja a párját is magával.

Aszisztensek:Párkányi Botond,Peitli Stella Anikó

U17-es csapatunk a hétvégén szabadnapos.

Aszisztensek:

Rövid beszámoló a mérkőzésről."Leégettük magunkat". Sajnos ismét vereséget szenvedtünk. Hetek óta csak így kezdjük a mérkőzés beszámolónkat és sajnos a hétköznapokban mikor dolgozni kellene a sikerekért senki nem jön edzésre, mindenkinek kifogása van és edzésnapokon és edzés időpontban van programja, ill. van 4-5 ember aki lejár edzésre, de sajnos a többi 15 ember csak a hétvégi mérkőzésre jön/jönnek el, és ha kimaradnak csak a sértődés van, és az, hogy miért ő, és miért nem én vagyok kezdő. Nagyjából így látogattunk és így készültünk, ill. nem készültünk a Tápiógyörgyei meccsre. A mérkőzésről csak röviden annyit lehet leírni, hogy ismét olyan csapattól kaptunk ki akiken lehetett látni, hogy edzenek, tudatos dolgokat csinálnak, csapatként funkcionálnak és ami fontos, hogy rendkivüli alázattal vannak a labdarúgás iránt, ami csak tiszteletet éredemel. Na, ezek a pici, de fontos dolgok hiányoznak a mi csapatunkból. A hazaiak rendkivül aktívan és gólra törően kezdték a mérkőzést. A 4.percben megszerezték a vezetést egy pontrúgásból, majd az a találat eléggé megfogta csapatunkat és teljesen megzavarodtunk, és a hazaiak minden hibánkat kihasználták,a 12.,24.,37.,41. és a 44.percben betaláltak és teljesen szétziláltak minket, így egy sima 6-0-ás eredménnyel mehettünk a szünetre.A szünetben egy feledatunk volt, hogy a második félidőre úgy menjünk ki, hogy sportemberi mivoltunkat megőrizzük. Ez valamelyest sikerült, de a további gólokat már nem sikerült elkerülni. A hazaiak az 59.,71.,80. percben még meglőtték a gólokat, erre nekünk csak az 51.percen sikerült reagálni egy szögletből. Legalább a becsület gólt megszereztük(mint régen a grundon mondták, hogy legálább a becsület gólt szerezzük meg)egy ilyen csúfos vereségen. Amit még fontos megemlíteni, hogy nem volt még ilyen esetekben sem jellemző ránk, hogy lehetőségünk sem volt és szinte nem is volt nálunk a labda, csak akkor amikor a hálóból kiszedtük, ill. a középkezdésnél. Szétestünk!!! Sajnos most ezek a dolgok jellemzők a csapatunkra. Aki látta a mérkőzést, az érti és tudja, hogy miért kezdtük így a beszámólot, hogy "leégettük magunkat".

Összeségében, ismét egy kultúrált és jó csapattól kaptunk ki, akik az egész mérkőzésen sportszerűen és jól fociztak, amíg mi csak a dumánkkal és a lélektelen játékkal és a norálisan széteset csapat benyomását keltve tudtuk magunkra felhívni a figyelmet. Mindenkinek el kell gondolkodni és magába nézni, és saját magába keresni a hibát nem a másikban, mert e-milban és sms-ben járunk edzésre. A továbbiakban is akkor az utolsó 3 fordulóban is csak csúfos és megalázó verséget fogunk szenvedni.

2012.10.30 Kedd 12:00

Vasadi RSC-Pilisi LK-LegeaU17 2-2

Játékvezető:Boross Károly
Aszisztensek:Versics Dániel

Téli időszámítás

2012.10.27. 17:45

Kezdődik a téli időszámítás - vasárnap hajnalban óraállítás!

Október 28-án, vasárnap hajnali 3 órakor egy órával vissza, 2 órára kell állítani az órákat.

Ezzel kezdetét veszi a téli időszámítás.

Aszisztensek:Almási Petra,Csarnai Csaba

Rövid beszámoló a mérkőzésről. A  jelenlegi állapotunkhoz jó mérkőzést játszottunk a sportszerű abonyi csapattal. Csapatunk sajnos zsinorban 4. alkalommal hagyta el vesztesen a pályát. Ismét olyan mérkőzést játszottunk, amelyet az első félidőben a helyzetek alapján 3-4 góllal kellett volna vezetni, de sajnos jelenlegi  állapotunkban a kapu előtt rendre rosszabbnál-rosszabb döntéseket hozunk és nem tudunk jól és higgadtan dönteni. Az első félidőben jobbára a mi akaratunk érvényesült, mig a vendég csapat a kontrákra rendezkedett  be és abban bíztak, hogy nem fogjuk bírni erővel és akkor lecsapnak ránk. Sajnos mint korábban már említettük az igazán nagy helyzeteket nem tudtuk gólra-gólokra váltani és ilyenkor szokott jönni a futball örök igazsága, hogy amit Te elrontasz az  megbosszulja magát. A szünetre 0-0-ás eredménnyel vonultunk. A második játékrészre mindent megpróbáltunk elkövetni hogy gólt szerezzünk minél előbb, és éppen cserére készültünk, hogy még több támadóval rohamozzunk, de sajnos épp akkor kaptunk egy gólt, így még indokoltabbá vált a csere. Majd anyira kitámadtunk a gól után, hogy a vendégek ismét gólt tudtak szerezni, így már 2-0 volt az eredmámy, és szinte eldőlni látszott a mérkőzés. Majd ismét cseréltünk és még két támadot bevittünk és így is mentünk az eredmény után. A mérkőzés ezen szakaszában ismét magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és be szorítottuk a vendégeket a kapujuk elé, és ismét adódtak gólszerzési lehetőségeink, de vagy a vendég kapus védett bravúrral, vagy mi puskáztuk el a helyzeteket. Majd a vendégek még kétszer megkontráztak a 82.és a 85.percben amelyből gólakat is szereztek, így teljesen kiütéses győzelmet arattak a vendégek. Így a kialakulat a 4-0-ás vendég siker.

Összeségében, a végeredmény nem hűen tükrözi a valóságot, de a foci az már csak ilyen. Aki több gólt rúg mint az ellenfele, az nyeri a mérkőzést. Mi az első félidőben kihagytuk a ziccereket, addig a vendégek az összes helyzeteiket gólokra váltották. Amit meg kell jegyezni, hogy egy nagyon sportszerű és kúlturált csapattal játszottunk ezen az októberi hideg hétvégén, és  meg kell jegyezni,hogy az abonyi ifjúsági és felnőtt csapattol csak tanulhatunk mi is, illetve több csapat is az osztályban a sportszerűség minta példája az Abonyi KID FC. További sok sikert kívánunk nekik. Köszönjük szurkolóink bíztatását.

Megjegyzés: Edzőnk, Bódi József 3 soron következő bajnoki mérkőzéstől eltiltva a kispadtól és az öltözőtől  a játékvezető megsértése miatt.

2012.10.27 Szombat 14:00

Vasadi RSC-Úri KSKU17 7-0

Játékvezető:Nagy György
Aszisztens: Nagy Roland

Vasadi RSC: Karner Dé.,Varga J.,Lómen Á.,Dézsy Sz.,Dabasi T.,Sivák Zs.,Karner Dá.,Tábi Z.,Kiss G.,Bartalos R.,Bódi K.
Csere:55.perc Jenei I.,67.perc Németh R.,70.perc Kókai T.,74.perc Szabó F.,
Gól:18.perc Sivák Zs.,28.perc Bartalos R.,32.perc Karner Dá.,44.-60.-81.perc Bódi K.,73.perc Öngól

Aszisztensek: Jeszenszki Gábor,Urbán Jakab

Rövid beszámoló a mérkőzésről. Sajnos 3.vereségünket szenvedtük el zsinorban. A mérkőzést csapatunk elég aktívan és gólra törően kezdte, több lehetőségünk is adódott az első félidőben, de sajnos ezeket mind elhibáztuk, majd a szünetre 0-0-ás állással mehettünk. A szünetben megbeszéltük hogy csapaton belül szerkezetet váltunk és próbálunk minél több időt eltölteni a hazaiak térfelén és minél előbb megszerezni a vezetést. Sajnos annyira elkapta a csapatot a gólszerzési vágy hogy igazából az is benne volt hogy a hazai csapat megkontráz minket és ők fognak gólt szerezni. Az 56.percben a hazaiak meg is szerezték a vezetést, de úgy, hogy rettenetes játékvezetői aszisztensi hiba előzte meg, mivel a hazai játékos legalább 4 méteres lesen volt!!!(ezt a hazai csapat elnöke is sportszerűen elismerte a mérkőzés után).A játékvezető ennek ellenére gólt ítélt. A csapatot igazából ez az aszisztensi hiba még jobban feltüzelte és ennek meg is lett az eredménye, mert a 67.percben sikerült egyenlíteni. Ezután az utolsó 20 percre mindkét csapat teljesen arra koncentrált,hogy megszerezze a vezetést és egyben a győztes gólt, mert benne volt a mérkőzésben, hogy aki gólt rúg az meg is nyeri a mérkőzést. A 81.percben a hazaiak a kapunktól  18 méterre szabadrúgáshoz jutottak és a pontrúgásból sajnos meg is szerezték a vezetést és mint ez kiderült egyben a győztes gólt is. A hátralévő időben még támadtunk, de sajnos amik adódtak lehetőségek nem tudtuk értékesíteni, így maradt a 2-1-es hazai győzelem.

Öszeségében, csapatunk nem érdemelt vereséget mert mindent megtettek a sikerért de az utóbbi időben csapatunknak ennyire tellik csak az erelyéből. A játékvezetői hármast is sajnos meg kell említeni mert sajnos nem igazán vannak tisztában a mérkőzésen a szabályokkal és az is bajnak számít, hogy sajnos nagyon fiatalok és nem határozottak mert nem véletlen hogy sok játékvezető kap alacsony vagy olyan osztályzatot, hogy azért mindenkinek elkelene gondolkodnia azon, hogy jó és hasznos volt-e ez a hirtelen fiatalítás és a rutinos és karakteres játékvezetők mellőzése, de ezt azért meg kell jegyezni,hogy nem csak miattuk kaptunk ki, de nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy sok mérkőzésen alacsony osztályzatot kapnak.

2012.10.20 Szombat 10:00

Vasadi RSC-Hévízgyörk SCU17 5-1

Játékvezető: Németh István
Aszisztens:Paput Roland

Vasadi RSC:Karner Dé.,Varga J.,Lomen Á.,Dézsi Sz.,Tábi Z.,Pelva Z.,Sivák Zs.,Karner Dá.,Kiss G.,Bartalos R.,Bódi K

Aszisztensek: Főző Tamás,Miták Pál

A második hazai mérkőzésen sajnos vereséget szenvedtünk. A 2. fordulóban az osztály talán legerősebb csapatát fogadtuk, de úgy készültünk hogy meglepetést szeretnénk okozni, mivel a jelen állapotunkban nem mi voltunk a mérkőzés esélyesei. A mérkőzés elég jól indult, mindkét csapat kezdeményezőleg lépett fel és mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, igaz a vendégeknek nagyobb gólszerzési lehetőségei voltak. A 23.percben egy rosszul felszabadított labdát középre fejeltünk amelyet az érkező vendég csatár a kapu bal oldalába bombázott. A gól nem fogta meg csapatunkat mert ugyanolyan akarattal és próbálkozásokkal mentünk előre, de sajnos a végjátékban mindig rossz döntéseket hoztunk, illetve az egyes számú aszisztens folyamatosan rossz döntéseket hozva lesen állította meg a támadásainkat. Sajnos a 43.percben a vendégek 11-eshez jutottak amelyet értékesítettek, és így 0-2-es eredménnyel mehettünk a szünetre. A szünetben átbeszéltük a dolgokat, illetve próbáltuk feljebb tolni a védekezésünket, illetve támadólag fellépni, és  kozmetikázni az eredménnyel. Sajnos annyira elindultunk előre fele, hogy benne volt hogy gólokat szerzünk, és benne volt hogy kapunk mégegyet, és ezzel eldőlhet a mérkőzés. A vendégek a 69.percben egy szögletrúgásból megszerezték a 3. gólt és így teljesen eldőlni látszott a mérkőzés. Majd ismét csapatszerkeztet váltottunk és még támadólag léptünk fel és próbáltuk megszerezni legalább a becsület gólt. A 80. és a 87. perc között játékosaink négyszer álttak a vendég kapussal szemben, de sajnos a nagyobbnál nagyobb helyzeteket elpuskáztuk és így maradt a 0-3-as vendég siker.

Összeségében az elmúlt hetekhez képest csapatunk hozzáállásán és magatartásán változtatva léptek pályára, és azt kell hogy mondjuk az osztály talán legjobb csapata ellen végig egyenrangú partnerei voltunk, de a vendégek sikere abban rejlett hogy egységesebbek és csapatként jobban funkcionáltak, mint mi, de vereség után ha kicsit közhelyes is, de azt szokták mondani, hogy ilyen hozzáállással ki lehet kapni.

Megjegyzés: Az ifjúsági mérkőzésünkön sajnos történt egy súlyosnak tűnő sérülés, amelynek Tóth Péter játékosunk volt a szenvedő alanya. A mérkőzésről Pétert a mentő szállította el a baleseti korházba. Legfrissebb információnk, hogy Péternek egyik bordája eltört, illetve egyik keze megzúzodott, és agyrázkodást szenvedett. Ezuton is Péternek jobbulást kívánunk

Tartalom

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre