----------------------------------------------------------------------------------
- mérkőzés átlag
Edzés látogatottság
a-egyéb.

Kapusok.3. kapussal vágtunk neki a szezonnak. A kapusokkal megbeszéltük, hogy aki a kupamérkőzéseken fogja védeni a kaput az a bajnokimérközéseken a 2. számu kapus lesz illetve a váltás csak akkor fog megtörténni, hogyha tényleg muszáj lesz és a csapat érdek azt fogja megkívánni.

-Kiss Gábor: Neked szavaztam bizalmat, mint első számú kapus, de sajnos a legrosszabbkor voltál a kapuban mivel a csapatnak az első 4-forduloban nem igazán ment és ezért sajnos a váltás mellet kellet döntenem. Majd jöttek az edzések és lehetet látni, hogy folyamatosan kezded magad újra felépíteni, de a váltás megtörtént majd onnantól kezdve már nem kaptad meg a lehetőséget mivel a Robi folyamatosan egyenletes teljesítményt nyújtott. De amit fontos megjegyezni az az, hogy amikor kikerültél a kapuból akkor is jöttél edzésre és nem duzzogtál, hogy nem te vagy a csapat elsőszámú kapusa
.
-Mérközés szám.1.2.3.4. forduloban léptél pályára. A mérkőzések 50%-án nem léptél pályára ezért nem osztályoztalak
-Edzés látogatotság.92%

-Miskólczi Róbert: A kupamérkőzéseken kaptál bizalmat, amelyeken jó teljesítményt nyújtottál, főleg a sülysáp2 és a Tápióság ellen, majd jött az a bizonyos váltás és bent ragadtál a csapatban. Ami a teljesítményedet illeti a bajnokikon egyenletes jó teljesítmény, de ami említést érdemel, néha lehetet látni, egy egy mérkőzésen, hogy bizonytalan vagy, itt megemlíteném a péteri, mérkőzést ahol folyamatosan jöttek ki rólad a labdák, majd ennek volt az ellenkezője az egy héttel rákövetkező Albertirsa elleni mérkőzés ahol pedig nagyon magabiztos voltál.
-Mérkőzés szám.5.6.7.8.10.11.12.13. bajnokin léptél pályára. Nem osztályoztalak mivel a 8.10.11. forduloban 0-osztályzatot kaptál.
-edzés látogatotság.90%

Farkas László. A 3. számú kapusunk vagy. Nem tudtál bajnokin a csapatba bekerülni, mint kapus, de volt két bajnoki, amin pályára léptél, mint mezőny játékos és Inárcson még helyzetbe is kerültél. Ami itt is említést érdemel, hogy edzéseken folyamatosan jelen voltál és mindig tisztességesen elvégezted a munkát.
-Mérközésszám.7.11. fordulóban kevés játék idő.
-Edzés látogatotság.93%
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mikó Péter. Semmi extrát nem tudok neked mondani, a tavalyi évhez képest sokkal fegyelmezettebb lettél, nem volt kiáltásod, kevesebb sárga lap és talán egy picit a játékod is érettebb lett, ha még sokan nem is értenek velem egyet, de azért még van hova fejlődni.
-Mérkőzés szám.11. bajnoki mérközés.5.6-os átlag. A 10. fordulóban nem léptél pályára.
-Edzés látogatotság.90%
-Kupamérkőzések száma.2.

Csóti Zoltán. Egyével ezelőtt azt mondtam,hogy folyamatosan egyenletes teljesítményt nyújtasz mióta együtt dolgozunk de a mostani őszi szezonról ezt nem lehet elmondani mivel sok volta színes lapok,ráadásul az első kupa mérkőzésen kiáltottak,majd ott 2 meccses eltiltás,a bajnokikon játszani kellet!!!!!,hogy a fontos meccseken komplett csapattal keljen kiállni,tehát ez az őszi szezon nem a jobbak közé tartozik a pályafutásod során,de hát ilyen is van egy játékos pályafutása során.
-Mérkőzés szám.10.bajnoki mérközés.7.bajnoki kevés játékidő.11.bajnokin eltiltás miatt nem lépett pályára. Mérkőzés átlag.5,6.
-Edzés látogatottság.98%
-Kupamérkőzések száma. Az első kupamérkőzésen kiáltottak, majd 2mecses eltiltás.

Szabó Csaba. Az "évek meg a rutin", és a mérkőzéseken tanúsított sportemberi magatartásod, na, ezekért a dolgokért van a csapatnak még sokáig szüksége rád. Sajnos a munkád miatt nem tudsz edzésre járni, de mint már említetem, még ha erőben nem is vagy a legjobb de, rutinból hozod a mérkőzéseken azt az egyenletes jó teljesítményt, sőt volt olyan mérkőzés, amelyen a csapat legjobbja voltál még így is.
-Mérközések száma.12. Bajnoki mérközés. Mérközés átlag.6.
-Edzés látogatottság. Munkahelyi elfoglaltság miatt nem vett részt a foglalkozásokon.
-Kupamérkőzések száma. Nem lépet pályára.

-Papp Krisztián: Az ősz folyamán nem tudtad azt a formát hozni, ami elvárható, és amit megszoktunk. Az osztályzatok alapján is ezt észre lehet venni,majd kevesebb edzés látogatottság,a mérkőzéseken nem igazán tartottad be azt amit kértem tőled{hang nélkül}.A szezon második felében már kezdted magad utolérni,ekkor jött a sérülésed, majd az utolsó bajnokin fegyelmezetlenség miatt a mérkőzés finiséhez közeledve egy fegyelmezetlenség miatt a kiáltás sorsára jutottál,ami nagyban ront az osztályzatodon és ami rossz,hogy a felkészülést úgy kell végig csinálni,hogy egy hosszan eltiltást kaptál.{3mérközés}
-Mérközések száma.10. Bajnoki mérközés.11.12. forduloban nem lépet pályára. Mérkőzés átlag:5
-Edzés látogatotság.87%
-Kupamérkőzések száma.3

-Papp János. Egy évvel ezelőtt azt mondtad,hogy ilyen értékelést még senkitől sem kaptál mint a Vasadi csapattól. Igaz akkor sajnos értékelhetetlen volt a szezonod mivel a 2010-szezonban {ősszel} 2-szer voltál kiáltva, ill. eltiltva, másodszóra az utolsó 4-mérközésen nem léphettél pályára és ezek az adatók sokat rontottak a tavalyi értékeléskor. Viszont az idei 2011.naptári szezon ill.az ősz remekül sikerült. Tavaszal a középpályán, míg ősszel a támadósorban számitottunk rád, tavasszal is gólerős voltál, de idén ősszel viszont házi gólkiráy vagy és a góllövő listán is a második vagy. Ami meg kell említeni az az, hogy egy kicsit a modorodon kellene változtatni,{utolsó Mérk. Csóti} illetve a Vasad kupán tanúsítót magatartásod azért ez sok mindenkiben nyomot hagyott, de összességében teljesen elégedet voltam veled.
-Mérközések száma.12. Bajnoki mérközés. Mérközés átlag.6.25
-Edzés látogatotság.80%
-Kupa mérközések.3.

Szőke Tamás.Az igazi jolly joker,{középhátvéd,középpályás,csatár}Tavasszal a védelemben voltál nagyon hasznos csapattag,míg ősszel inkább a középpályán számítottunk rád.Az ősszel volt egy-két haloványabb mérkőzésed,ami kicsit szembe tűnő volt,de ezt meg beszéltük az öltözőben,de igazából most már ide is kellene koncentrálni. Viszont a mérkőzésen tanusított mentalitásod és hozzá álásod még így is példaértékű.
-Mérkőzés szám.11. bajnoki mérközés. a 3. forduloban nem lépet pályára. Mérközés átlag.6
-Edzés látogatotság.6%
-Kupa mérközések. Nem lépet pályára

Magda Gábor. Amit muszáj meg említeni, hogy sok volt a fölöslegesen meg szerzett sárga lapok száma. Tavaszal sokkal többet vállaltál magadra játékban, mint az ősz folyamán, talán itt érzek vissza esést nálad, de egyébként a rád bízót, feladatokat maximálisan megoldottad, de egy picit neked is fegyelmezet, ebnek kell majd lenned tavasszal.
-Mérközések száma.11. Bajnoki mérközés. a 11. forduloban nem lépet pályára. Mérközés átlag.5,7
-Edzés látogatotság.89%
-Kupa mérközések.3

-Füle Balázs.A télen {2011}az volt a célunk,hogy legyen egy olyan befejező támadónk aki hígat a kapu előtt és gólt tud rugni.A harmadik neki futásra sikerült vasadra igazolnod,ami jótett neked de főleg a csapatnak,mint játékban mint mentalitásban ill.gókókban,{tavasszal 22,}Majd a nyári felkészülés neked sem úgy sikerült mint ahogy azt szerettük volna ill.még ott voltak a bajnokik amik nem igazán sikerült a csapatnak,majd voltak problémáid és hoztál egy döntést amit elfogadtunk majd egy jót  beszélgetünk és újra beáltáll a sorba és ismét hasznos csapattag lettél ill. vagy,és ezt gólokkal és jó Játékkal háláltad meg. Remélem, még van egy pár jó éved, amit a pályán és itt nálunk vasadon akarod eltölteni.
-Mérközések száma.9.bajnoki mérközés.A 3.4.forduloban nem lépet pályára. Mérközés átlag.6
-Edzés látogatotság.91%

-Tóth József. A csapat hasznos tagja lettél és meghatározó játékosa, majd a taktikánk sokban rád is épült, amivel sokszor éltünk is, majd amit szintén hasznos a játékodnak az az, hogy a védekezésből is maximálisan kiveszed a részed és fegyelmezet vagy. Remélem, a télen egy jó felkészüléssel még többet fogsz majd fejlődni és hamarosan a karszalagot is meg fogod kapni. Amiben fejlődni kell az a helyzetek kihasználása és a fejjáték.
-Mérközések száma.8. Bajnoki mérközés. Az 1.5. bajnokin nem lépet pályára. a 6.11. forduloban kevés játékidö. Mérközés átlag.5,8
-Kupamérkőzések:3

-Fórizs Gergő. Az év felfedezettje. Rendkívül magabiztosan és megilletődöttség nélkül mutatkoztál be az első csapatba, majd olyan jó teljesítményt nyújtottál, hogy bent ragadtál a kezdöben. Majd folyamatosan bizonyítódtad, hogy helyet követelsz magadnak a kezdőben, habár sérülékeny, vagy de érzésem szerint hosszú távon megoldást jelentesz a baloldalon. Ami a hiányosságod az az, hogy nem nagyon halom a hangodat sem edzésen sem mérkőzésen, ami sajnos mérkőzésen nagyobb hiba.
-Mérközések száma.8. Bajnoki mérközés. Mérközés átlag.6. a 4. fordulóban került fel az ifjúsági csapattól. A 6. forduloban nem lépet pályára.
-Kupa mérközések.1

-Juhász Jácint. Ha jártál volna rendszeresen edzésre akkor sokkal nagyobb versenyhelyzet lehetet volna a védők részéről a csapatba kerülésért és talán több játék lehetőséget is kaptál volna, de te is a maródiak listáját erősíteted edzésnapokon, sajnos. Ha maradsz nálunk és jársz, edzésre végig csinálod a felkészülést akkor a többi csak rajtad múlik, hogy bekerülhetsz a csapatba.
-Mérközések száma.6. Bajnoki mérközés. Az 1. és a 8. forduloban kevés játék idö. a 2.4.12.13. forduloban nem lépet pályára. Mérközés átlag.6. átlag.
-Edzés látogatotság.68%

-Herczeg Csaba. Sajnálom, hogy kevés mérkőzésen és edzésen vettél részt az őszi szezon során, de mikor pályára léptél akkor hasznos csapattag voltál, viszont tavasszal a védelem tengelyében szerepeltél akkor folyamatosan nagyon jó teljesítményt nyújtottál Szeretnénk, ha egy pár évig még számit hatnánk a játékodra és itt lennél köztünk minnél többet edzésen és mérkőzésen.
-Mérközés szám.6.bajnoki mérközés.az 1.2.7.8.11.13.forduloban nem lépet pályára.Mérközés átlag.5,8.
-Edzés látogatottság.Az őszi szezonban nem vett részt az edzésen.
-Kupa mérközések.Nem lépet pályára.

-Játékosok akik nem léptek pályára a bajnoki mérkőzések 50%-án {6 bajnoki mérkőzést jelent}

-Papp Tamás.4.bajnoki mérkőzés.
-Edzés látogatotság.69%

-Fehér Tamás. Sokáig sérült volt {combizom szakadás}
-3. bajnoki mérkőzés.
-Edzés látogatotság.85%

-Papp Norbert.Az 1.2.3.12.bajnokin nem lépet pályára.4.5.6.7.8.10.13.forduloban 30-percnél kevesebbet játszott.
-Kupa mérközések.2
-Edzés látogatotság.76%

-Pirót István. Az 1. és a 11. forduloban kezdö.3.4.5.6. forduloban kevés játékidő,7.8.12.13. forduloban nem lépet pályára.

-Kéri István. Az 1.2.3. bajnokin kevés játékidö. a további mérkőzéseket lemondta családi okok miatt
-Edzés látogatottság. a felkészülés alatt kevés edzésen vett részt, majd a 3. forduló után mér, az említet okok miatt nem vett részt az edzéseken.

-Gajdos Zsolt.A 2.bajnokin kevés játékidő,majd munkahelyi elfoglaltság miatt befejezte a pályafutását.
-Edzés látogatottság.Kevés edzésen vett részt.

-Mészáros Krisztián.A 2.bajnokin kevés játékidö.A továbbiakban sem bajnokin sem kupa mérkőzésen nem léptek pályára.
-Kupa méközések.Nem lépet pályára.
-Edzés látogatottság. Kevés edzésen vett részt.

-Egyebek
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2011.Mérközés beszámolók.

-Kupamérkőzések.
-A PMMK-ban 3 selejtező kört játszott a csapat, a sülysáp2, az üllö2, majd a csoportunkban szereplő Tápióság csapatával játszottunk.

-sülysáp2-vasadi rsc.3-6

-üllö2-vasadi rsc.2-8

Tápióság - Vasadi RSC 2-1.A rendes játékidőben a csapat 1-1-re végzet,majd következet a 2x15-perces hosszabítás amelynek az első játékrész 3.percében a hazai csapat 11-est kapott amit értékesítet és ezzel  a kapott góllal csapatunk kiest a kupa küzdelmekből.

Bajnoki mérkőzések.
2011.összi szezon.
Rövid beszámoló a mérkőzésekről

-Abony-Vasadi RSC 5-2.
-sajnos a mérkőzés elején az öltözőben érezhető volt,hogy ezen a mérkőzésen nem igazán van keresni valója a csapatnak mert mindenki mindennel foglalkozott csak a mérkőzéssel nem,ill.az is hozzá tartozik,hogy talán sokan elhitték,hogy egy remek tavaszi szezon után már nekünk nincs nehéz és verhetetlen ellenfél,de így is a mérkőzés első 15-percében nekünk voltak nagy helyzeteink de a hazai csapat kapusa mindent megfogott amit lehetet majd a hazaiak vezetést szereztek egy kontrából,ami minket nagyon megfogott és összetört,amire már utaltam az elején,és ennek csak ez a súlyos vereség lett a vége.

Vasadi RSC - Kakucs SE 1-2
-Ott folyattuk ahol abbahagytuk,edzés nélkül nem lehet bajnoki mérkőzésekre készülni. van egy igaz mondás,amennyi munkát beleteszel hétköznap a hétvégi mérkőzésbe annyit fogsz vissza kapni a mérkőzésből hétvégén. Ami viszont nagyon elszomorító volt a mérkőzéssel kapcsolatosan az az,hogy hazai pályán 10.honap után kaptunk ki.{2010.11.14.Vasadi RSC  -Dunavarsány.0-3}

Dunaharaszti MTK II. - Vasadi RSC 3-0
-Ha bár ismét vereséget szenvedtünk az újonc csapattól de a mérkőzésen már voltak biztató jelek,hogy valamit próbálunk tenni az előrelépés érdekében.a mérkőzés nagy részében voltak nagyon komoly gólszerzési lehetőségeink  de ezeket rendre elhibáztuk,míg a hazaiak az adódó lehetőségeket és hibáinkat kihasználva gólokra váltották.

Vasadi RSC - Dánszentmiklós KSK 5-4
-flugós futam,adok-kapok mérkőzés,röviden így lehetne beszélni erről a mérkőzésről,vicces gólok mindkét oldalon,de amit szakmailag ellehet mondani,az az,hogy a csapat végig fegyelmezetten elszántan és minden erőnket megmozgatva ha nehezen is de sikerült itthon tartani a 3.bajnoki pontot. végre lehetet látni,hogy a csapatnak volt tartása és ismét volt vasadi szív.

Tápióság - Vasadi RSC 2-5
-a mérkőzés szinte el sem kezdődőt,máris vezetet a hazai csapat. majd a mérkőzés irányítását lassan kezdtük magunkhoz ragadni,aminek mégis lett az eredmény és a szünetre már előnyel mentünk piheni. Majd a csapaton kényszerű változtatást kellet, a szünetben végre hajtani.a második játékrészre eleve úgy kellet készülni, hogy tudtuk, hogy nagyon parázs hangulata lesz, de a csapat a második félidőben bemutatót remek játéknak köszönhetően még háromszor eredményes volt és így sikerült megszereznünk a szezon második győzelmét ill.elsö idegenben szerzet győzelmet.

Vasadi RSC - Dunavarsány SE 2-0
-nehéz kemény mérkőzésen sikerült itthon tartani a 3.bajnoki pontot. sajnos az első játékrészben kihagytuk a legnagyobb helyzeteket így saját magunknak tettük nehézé a mérkőzést. az elsöfélidö közepén és a második félidőre csapat szerkezetet váltottunk,amivel sikerült a vendégeket meglepni és mi pedig eredményesek lettünk,mert a 48.percben és a 56.percben szereztük a gólokat és ezzel a találatokkal meg nyertük a mérkőzést.

Inárcs VSE - Vasadi RSC 1-11.
-mi nagyon nehéz mérkőzésre számítottunk,mivel tudtuk,hogy a hazaiak pályája kicsi és általában beállnak védekezni és kontrára játszanak. hál istennek a hazaiak minket leptek meg az igen halovány teljesítményükkel és igazából csak az volt a kérdés hogy menyi lesz a vége a rugót góloknak,hozzá tesszük nem lebecsülve az elenfelet.a hazaiak a csúnya vereség ellenére is igazi sport emberek módjára viselkedtek ami a mai amatőr sportban pédaértékü.

Vasadi RSC - Táborfalva 2-1
A mérkőzést sajnos nagyon rossz és mély talajú pályán rendeztük meg,mert az éjszakai locsolásnál a locsoló meg hibásodott és egy helyen locsolt csak ,és ez nagyban befolyásolta a mérkőzést,de a vezetőség mindent megtett azért,hogy a mérkőzést le tudjuk játszani.a mérkőzést nagy elánnal kezdtük,majd szereztünk a 8.percben egy érvényes találatot amit az asszisztens nem adott meg les miat.majd a csapat folyatta az igazi harcot és egy remek egyéni akció végén vezetést szereztünk. majd jött a szokásos hibánk. saját bedobásunkból egyenlítet a vendég csapat,majd így elégé idegesen mentünk a szünetre.a csapatot ha nehezen is de sikerült a jobb útra terelni és úgy mentünk neki a második játékrésznek,hogy csak ma mi nyerhetünk.a második játékrész elején a 47.percben egy remek akció végén vezetést szereztünk.a vendégek teljesen átadták nekünk a területet mivel váltottak és mindent egy lapra feltettek az egyenlítés érdekébe,mi pedig kedvünk szerint kontrázhattunk,de mi is ill.a vendégek sem tudták gólokra váltani az adódót lehetőségeket,így mi örülhetünk a 3.bajnoki pontnak.

Vasadi RSC - Farmos SE 6-2
-az 1.a 12.a 15.és az első félidő 45.percében szereztük a találatokat így nyugodtan mehetett a csapat a szünetre.de a szünet teljesen megzavarta a csapatot,mert a második félidőben nem lehetet a csapatra ismerni,sorra követtünk el buta hibákat{rossz passzok,helyezkedések,stb.stb.},majd a vendégek gólókal büntettek.a csapat ha nehezen is de össze kapta magát és még sikerült két gólt szerezni és így alakult ki a végeredmény. tanulságos mérkőzés volt minden tekintetben.

Monorierdő - Vasadi RSC 2-10
-sajnos szakmailag értékelhetetlen volta mérközés.még edzömecsnek is katasztrofális lett volna hiába nyertünk,mert a körülmények nem igazán nevezhetőek ideálisnak,lapos és lukas labdák rendkívül balesetveszélyes pálya. röviden csak a győzelemnek örülhetünk és annak,hogy sérülés nélkül megúsztuk.

Péteri KSK - Vasadi RSC 1-3
Rövid beszámoló a mérkőzésről: Az osztály legjobb védelme,az osztály leggólerősebb támadósora ellen. Ezzel a címmel jelent meg a pénteki Sport- Szeletben a beharangozó a mérközésről.sajnos erre a mérkőzésre egyetlen egy percet sem edzetünk,???,de az az igazság titkon bíztam a csapatban,hogy így is fogják tudni hozni a mérkőzést az ellen a péteri ellen akik a idei pontvadászatban hazai pályán még gólt sem kaptak.a hazai csapat szerzet vezetést a 37.percben majd rögtön egyenlítetünk a 38.percben,majd így mehetünk a szünetre.a szünetben egy kis fejmosást kellet inkább tartani és kevesebb taktikai utasitástadni.eredményesen sikerült a szünetbeli beszélgetés és a második játékrészre ismét egy jó mérkőzés kerekedett amiből mi jöttünk ki jól,mivel egy remek akció végén vezetést szereztünk a 60.percben,majd 5.percel később{65.percben} egy igazi kispályás gólt szereztünk és így sikerült elhoznunk az osztály legjobb védelmétől a 3.bajnoki pontot.a mérkőzéshez hozzátartozik,hogy azért szerencsénk is volt,de a csapat sokat tett is érte.

Vasadi RSC - Albertirsa SE 1-0
a-biztonságos védekezés,mindkét csapatnak ez volt a legfontosabb.az 5.percben sikerült vezetést szereznünk,majd a vendégek rögtön cseréltek és támadóbb szellemű játékost hoztak be,ami nagyon jót tett a mérkőzésnek{nekünk nem}.a vendég csapat sokszor tudott játékrendszert váltani,amit ha nehezen is de sikerült folyamatosan megfékezni.a vendégek a második félidőben ismét támadóbb szelembe léptek pályára ami már nagyon felemésztette a csapat erejét de az elöl lévő játékosainknak is be kellet segíteni a védekezésbe,ami nekünk annyiból volt szerencsés,hogy több hely maradt kontrára,de sajnos az adódó lehetőségeket sajnos elhibáztuk,de ami fontos volt a mérkőzés folyamán az az,hogy most is az egységben volt az erő és így ha nehezen is de sikerült itthon tartania 3.pontot,mert a mérkőzésen nagyon sokat kelet védekezni,hogy megtartsuk a  minimális előnyünket.

-összeségében az őszi szezonról.
-sok gonddal küszködtünk a felkészülés során is,a szezon első három mérkőzésén is voltak gondok,az edzés látogatottsággal is voltak gondok,majd a szezonköz közben sem tudtunk megfelelően dolgozni edzéseken,tehát ezekkel a gondokkal küzdöttünk így nem volt meglepő az első három vereségünk.