2010.08.23. 19:42, Vasadirsc
Felkészülés

FELKÉSZÜLÉS ÉRTÉKELÉSE

2010.07.06.-án 18:00-kor kezdtük meg a felkészülést .A keretünk 2 uj játékossal bővült,névszerint : Szabó Csaba - Albertirsáról, Temesvári  Zsolt-Monorról
Az első 3 edzésünk ráhangolodással telt,mivel a hétvégére lekötött edző mérközést visszavonták(Tóalmás) ,ezért a második héten kezdtük az érdemi munkát. Ezen a héten 5 napon keresztül edzettünk( hétfőtöl - péntekig) , majd vasárnap lejátszottuk első felkészülési mérközésünket Galgahévízen. A felkészülés során az volt a célunk hogy minnél több edző mérközést játszunk magassabb , azonos és alacsonyabb osztályú csapatok ellen ezt probáltuk elosztani ugy, hogy folyamatosan kapják a játékosok a terhelést, tehát a felkészülés 5 hetében heti 2 edzés és 2 edzőmérközés szerepelt .

Röviden az edzőmérközésekről :

Számszerint 9 edzőmérközést játszottunk amelyeken sajnos nem sok siker élményünk volt,de a főcél amit probálunk majd játszani azt csak a mérközésen lehet  a legjobban gyakorolni . Az edzőmérközések eredményei :

Röviden az érkező játékosokrol és a csapatról:

A régi-uj játékosunk Szabó Csaba a védelem közepén lesz bevethető , bízunk benne hogy vele stabilabbá tehetjük védekezésünket , annak ellenére hogy az edzőmérközéseken nagyon sok gólt kaptunk . Temesvári Zsolt: Fiatal , agilis,és gyors játékos , de sajnos a felkészülés utolsó 2 hetében magánügyi problémák miatt nem tudott jönni , de ha rendeződnek a dolgai és ujra a csapathoz csatlakozik,hasznos csapat tag lehet .

Távozók : Kiss Benjamin , Boros Barnabás   : Úri

A csapatról : A csapat körül sajnos még vannak gondok amit az öltözön belül kell megoldani , de szeretnénk jobban szerepelni mint az elöző szezonban . A felkészülés és a sok edzőmérközés során a csapat remélem és bízom benne hogy azt fogja játszani amit tud és begyakoroltunk . Röviden és tömören ennyit szerettem volna írni a felkészülésről . A legközelebbi viszont látásra : Bódi József

Értékelés

2010.06.15. 16:38, Vasadirsc
Értékelés

2010.05.02     Dabas-Gyón - Vasadi RSC    7-2

A csapat rossz felfogásban ,fegyelmezetlenül és hittenhagyottam futbalozott,annak ellenére hogy nem türkrözi azt hogy akkora külömbség lett volna a két csapat közt ,annak ellenére hogy a hazai csapat könyörtelenűl kihasználta a helyzeteket,a rossz helyezkedési hibáinkat ,és azt hogy tényleg egy vert sereget szétziláltak és akármit is probáltunk a mérközésen semmi se jött össze de még sajnos egy egszerű passzok is nehezek voltak,ennek ellenére teljesen megérdemelt a hazai gyözelem

2010.05.05          Hernád - Vasadi RSC   5-3   (14.fordulóbol elmaradt mérközés)

A dabasi mérközés után,leültünk és megbeszéltünk mindent a keddi edzésen és ugyindultunk neki a mérközésnek hogy nyugodtan futbalozhatunk és ttiszteségell becsülettel sportemberhez méltóan álljunk hozzá a mérközéshez.Az ezdésen a megbeszéltek nagyon jó hatással voltak a játékosokra mert a mérközés 10.percében eg pontrugásból megszereztük a vezetés(Fehér Tomi)majd a 22.percben egy labda szerzésből már tudtuk növelni az eredmény(2-0,Tóth Jozsika)majd a hazai csapat az első félidő 44.percében szépitett egy vitatható pontrugásból(1-2).Sajnos a szünetben jött egy vihar , ami 30 percesre tolta ki a szünetet és ez sajnos a hazai csapatnak tett jót,mert 10 perc alatt (50.-60.percben)a maguk javára tudták forditani a mérközést,ezaltt szereztek 3 gólt , majd a 70.perc tájékán megadták a kegyelem döfést (5-2),majd sajnos ezután kaptunk egy 11-est a 76.percben kapusunk háritott,és ez egy felprögette a csapatott , hogy a hátralévő 13 percben a hazai csapatott a kapujuk elé szögeztük és sorra alakitottuk ki a helyzeteket,rugtunk 2 kapuát,és kétszer mentett a hazaiak kapusa.Összeségében egy nagyon jó mérközésen , sajnos vereséget szenvedve, de ugy készültünk a pénteki edzésen hogy a hétvégén mindenképeen itthon tartsuk a 3 pontot.A mérközésről még annyit hogy a fiatal ifi játékosunk ,Dudás Peti bemutatkozhatott a csapatban,egy nagyon erős ellenfélel szembe,nem megijedve,fegyelmezetten,és jól futbalozott.Dicséretet érdemelt.

2010.05.09.  Vasadi RSC- Dánszentmikós KSK   2-2

Amennyira bizakodva vártuk a mérközést a szerdai jó játékban reménykedve mindenki ugy ált a mérközéshez , hogy itthon marad a 3 pont.Ehelyett két nagyon rossz csapat mérközését láthatták a szurkolok a kiesési rangadón,illetve,rossz játékvezetés mellett két 11-est itélt meg a játékvezető , 1-et ide , 1-et oda,ami sajnos a kabaré kategoriába tartozik.Összesgében ez a mérközés szakmailag értékelhetetlen és ami a legszomorubb,mint két csapatnál "sirt a labda".Sajnos csak azt nem értem hogy 3 nap alatt hogy játszhatt ilyen rossz felfogásban a csapat,aki előtte a bajnok esélyes csapattal pariban volt az egész 90 perc során,sajnos ez a rejtély marad az én számomra is.

2010.05.16       Albertirsa-Vasadi RSC   --- az időjárás és a pálya hasznnálhatatlansága miatt elmaradt .Új időpontban lett lejátszva (2010.06.02)

2010.05.23.      Vasadi RSC-Szigetbecse 3-1

Sajnos az időjárási viszonyok miatt nem a legjobban tudtunk erre a mérközésre felkészülni,de igy is sikerült itthon tartani a 3 pontot ,ami megint kijöt ezen a mérközésen , az a helyzetkihasználásunk,az első 15 percben 7db 100%-os ziccerből , egyet sem sikerült értékesiteni, majd a 22.percben,egy remek akció végén megszereztük a vezetést ,majd fiatal játékosunk "Dudi" , révén az 50.percben egy okos gollal növeltük a előnyünket , majd a 76.percben a vendégek,egy pontrugásból szépitettek,majd a 81.percben egy gyögyörű átemelős gollal beálitottuk a 3-1-es végeredményt . A csapat megérdemelten tartotta itthon a 3 pontot

2010.05.30        Nagykörös - Vasadi RSC   1-2

Sajnos ismét csak 1-et tudtunk edzeni mert egész héten az időjárás közbe szólt(viharok,jégeső)csak ismételni tudom magamat az első 15 percben 5 100%-os ziccert rontottunk,egyet sem értékesitettünk ,ehelyet ugy mentünk szünetre,hogy a hazaiak a 44.percben megszerezték a vezetést,majd a szünetben rendeztük a sorokat , csapatszerkezetett váltottunk és a 2. félidő 67.percében 11-esből egyenlitettünk(Mikó P.)majd ismét váltottunk ill. cseréltünk és egy remek akció végén a 75.percben megszereztük a vezetést (MItás Sándor).Majd egy fegyelmezetlenségett elkövetve 87.percben a játékvezető jogosan kiálitotta Papp Tamást,igy az utolsó percekett , ember hátrányban fejeztük be , de a csapat megérdemelten hozta el a 3 pontot idegenből amelyet a csapat szurkoloinak ajánjuk,mert teljesen megérdemelték ,mert egész mérközésen biztatták és hajtották a fiukat a gyözelembe .Összségében tavaly az ilyen parázs mérközéseket , mindet elvesztettük ,most végre sikerült megnyerni,ráadásul idegenben,egy korrekt és jó játékvezetés mellett.

2010.06.02       Albertirsa - VAsadi RSC 3-2  (23.fordulóbol elmaradt)

Erről a mérközésről megint ccsak sajnos azt tudom mondani és irni hogy az első 15 percben eldőlhetett volna,ha a tuti helyzeteket belöjjűk , akkor a hátralévő 75 percet ,nyugodtan,kényelmesen letudhattuk volna,ehelyett a hazaiak egy öngollal (1-0) vezettést szereztek majd a második félidő,52.percében egyenlitettünk.A 68.percben megszereztük a vezetést,és onanntól kezdve sajnos a hazai csapat akarata érvényesült , ránkerőltették a játékukat , amelyet jól kitudtak használni,és a 78.percben egyenlitettek , majd 87.percben egy lesgyanús helyzetből ,és egyben a győzztes találtatott . A 91.percebn még lett volna lehetőségünk egyenliteni,de sajnos a kapu előtt keresztbe rugtuk el a labdát.Összeségében a helyzeteket jobban kihasználó hazai csapat megérdemelten győzőtt egy nagyon jó mérközésen.

2010.06.05      Vasadi RSC- Taksony 2-3

Szinte lemásoltuk az Albertirsai mérközésünket , vezettünk,a vendégek egyenlitettek,majd a végén , a 87.percben a vendég csapat egy pontrugás végén megszerzte a győztes találatott . Ami a mérközés tanulsága,ilyen játékkal kilehet kapni,ill.  erre lehet épiteni a következő szezonra,összeségében azt mondom hogy ősszel a taksonyi mérközés után azt mondtam,"jó hogy vége az őszi szezonnak",mert elfogytunk most viszont azt mondom , sajnálom hogy vége mert igazából a végére sikerült összerázodnunk ,mégha ez furcsán is hangzik,egy vesztes mérközés után ,de akik látták azok tudják miről beszélek .

A 2009/2010-es MEGYE II.-es bajnokságról , elmondhaatjuk hogy a kitüzőtt célt teljesitettük, a biztos bennmaradást ,de az is kiderült , és a csapat remélem megértette hogy edzés nélkül nem fogunk tudni , eredményesek lenni.A bajnokság végeredménye a menüpontok bal oldalán található . Sárgá szinnel jelöltek feljutottak a MEGYE I / B osztályba , a kékkel jelöltek a kiesettek .

Értékelés

2010.05.03. 17:14, Vasadirsc
Értékelés

2010.04.11.     15:30   Péteri- Vasadi RSC   4-4
Erről a mérközésről röviden a mérközésről annyit szeretnék csak irni hogy igazi presztizs mérközés volt számomra és pár játékosomnak akik játszottak Péterin és nagyon szép és jó emlékekkel távoztak és sok barátott szereztek többek közt velem együtt az élen és remélem hogy a péteri sportbarátok is igy gondolják . Maga a mérközés a mi számunkra katasztrofálisan kezdödött mert a hazai a 8.percben már 3-0-ra vezettek.Az első 20 percben nem találtuk a játék ritmusát és a hazaiak ellenszerét , de utána tudtuk rendezni a sorokat és a lehető legjobbkor tudtunk ugy szünetre menni hogy 3-2-es állás volt a hazaiaknak.A szünetben rendeztük a sorokat!(erről kicsit később)A második félidő közepén már vezettünk 3-4-re de a hazaiak a 92.percben tudtak csak egyenliteni ,mi rosszul helyezkedtünk és ezáltal egy rossz döntést hoztunk amit a hazaiak kihasználtak és igy kialakult a 4-4-es végeredmény.Akkor a mérközés előtt és a szünetben történtekről : A mérközés előtt egyik játékosom(nevezzük "X"-nek) odajött hozzám egy beszélgetést kezdeményezni ami sajnos nem jó helyen és időben történt hozzátéve amiről mi beszéltünk voltak olyan dolgok amiben neki is voltak igaz mondatai de amíg én vagyok az edző (nem nagyképűség) addig nekem kell meghozni az olyan felelőség teljes döntéseket amiért a vezetőség előtt még ha néha vagy sokszor szembe kell mennem saját magammal,mert a csapat érdekeit kell szem előtt tartanom,mivel olyan eredménykényszerben vagyunk hogy minden pontra,mint egy falat kenyérre szükségünk van.Második eset :Másik játékos(nevezzük "Y"-nak) mire én beértem az öltözöbe addigra már levetközött mert a csapatkapitányunk szólt neki , elsőnek normál hangnembe , "hogy ébredj fel,alszol a pályán , mert ezt a mérközést megnyerhetjük". Utána már más hangnemben de összevitatkoztak , "Y" játékosunk még az én kérésemre sem ill. csapattagok szinte könyörögtek neki hogy öltözzön vissza,mire ő nagyképűen visszaválaszolt , hogy nem kell neki könyörögni ,merrt ugysem fog visszaöltözni.Erre csak azt tudom mondani,hogy az ilyen az nem sportember aki  mérközésen cserbenhagyja a csapattársait , hozzátéve az "Y" játékos nekem az egyik .....  . Dehát tudjuk , az ember mindig adtól kapja a pofonokat akiktől nem várja és a végére ,történtek olyan dolgok a kispadon is amivel én még nem találkoztam játékos és kevés edzői pályafutásom alatt, de ez már olyan ami nem egy csapat hanem még egy munka helyi kollektivában sem tűrik el . Szégyen volt a csapaton belül ami az egész mérközésen történt , hozzátéve akik a mérközésen belül pályára léptek azok ratyogoan és tiszteségesen helytálttak

2010.04.18 16:00   Inárcs VSE - Vasadi RSC  0-1
A mérközésre ugy utaztunk el hogy egy kapus cserénk volt mert a többiek megsértödtek az előző héten és ezen a héten már edzésre sem jöttek .Erre a mérközésre ugy készültünk hogy nagyon nehéz lesz és ha egy golall is tudunk győzni probáljuk elhozni a 3 pontot idegenből.Hálistennek ez sikerült de nagyon nehezen és még ez áldozattal is járt mert Csóti Zoltánt jogosan kiálitotta a játékvezető igy az utolsó 15 percet emberhátrányban játszva sikerült elhoznunk a 3 pontot . Sajnos rossz játékkal rossz helyzetkihasználással de a célt teljesitettük .

2010.04.24.    16:00  Vasadi RSC - Táborfalva 1-4
Ez a mérközés már a hét első (kedd ) edzésen eldőlt mivel nem voltunk csak 7-en edzésen igy nem lehet ilyen kevesen felkészülni egy bajnoki mérközésre.Pénteken ismét csak 7 játékos jelent meg edzésen ill. az  ifi kapussal együtt 4 kapus . 7 játékos ,4 kapus , ez mindent elmond a felkészüléről . Ismét egy kis adalék :"X" nevű játékosom a pénteki edzésre eljött majd félóra mulva elkéretszkedett hogy magánügyi dolga van ,elengedtem johiszeműen erre másnap kiderült,hogy űllőre ment terembe kispályázni . A szemembe belehazudott . Az "Y" nevű játékosom a mérközés napján 13:00-kor üzent hogy nem tud jönni a mérközésre mert beteg ,ezzel semmi gond mert sajnos a betegség az nem válogat , sportember és civil.De az hogy személyesen nem hivott fel ,ez már azért sokk és nem szeretem a ha hülyének néznek.Na igy mentünk neki a mérközésnek ugy hogy az ifi-ből kellett játékost kérnem ,igy kköszönettel tartozom  a kollégámnak hogy segitett és igy is csak 13-an voltunk és még egy kis plusz,a kapusunkat a 44.percben kiálitották. A mérközésre volt olyan sértödött játékos aki kilátogatott és nem velünk volt . De ezt ellehet olvasni amit az ujságba  nyilatkoztam .Hogy miért irtam le ezeket és nem a mérközésről beszélek ? Hát azért mert ilyen sportemberek vannak (tisztelet a kivételnek )  csak hogy akik ezeket a sorokat elolvassák ,ne csak szidjanak engem (nem védekezés képpen ) és a maradék csapattagok,hanem egy kicsi betekintést nyerhetnek a hétköznapokba is .

Összegzés :
3 mérközés, 4 pont, 6 rugott gol,8 kapott gol,

A legközelebb viszontlátásra : Bódi József

Értékelés

2010.04.15. 20:09, Vasadirsc
Értékelés

Sziasztok.Ismét jelentkezem friss BlogBejegyzéssel az első 3 bajnoki mérközésről és az Ifi csapatról készültem röviden és tömören.

1 forduló : 2010.03.14   14:30     Hernád-Vasadi RSC
Az időjárási viszonyok miatt és a pálya használhatatlansága miatt a hazai csapattal és a PMLSZ-el egyeztetve a mérközés ELMARADT amelyet egy későbbi idöpontban játszunk le . A kijelölt időpont : 2010.05.05.  17:00

2. forduló :   2010.03.20.   14:30   Szigetujfalú-Vasadi RSC   1-5
Sajnos a  mérközés nem a legjobban indult számunkra mivel egy rossz felszabaditás végén a hazai csapat kihasználva hibánkat korán megszerezte a vezetést . A hazai vezetés után,eltelt egy kis idő amíg tudtuk rendezni a sorokat , és sikerült egyenlitenünk,ill. a magunk javára forditani a mérközést és sikerült idegenből elhozni a 3 pontot , úgy hogy az ellenfelet nem lebecsülve de ha nem szorakozzuk el tényleg a tuti ziccereket akkor két számjegyű is lehetet volna az eredmény, de igy sem lehetünk elégedetlenek  az eredményel , de én azt mondom hogy egy csapat mindig annyi gólt-gólokat löjjön amennyit tud,és lehet , az ne szégyelje soha magát,ha minnél több gólt tud rugni ugy hogy az ellenfelet nem lebecsülve, és megalázva de sportszerűen hagyja el a pályát

3.forduló :  2010.03.27  15:00   Monorierdő - Vasadi RSC 2-0
Sajnos a múltheti mérközés áldozatokkal is járt,mivel a mérközésen sajnos Herczeg Csabi térdsérülést szenvedett és igy nem számithatunk rá ezen a mérközésen . Mint tudjuk a Monorierdő már évek óta a Vasadi RSC mumusa és ez most sem változott,úgy hogy tiszteségesen sikerült felkészülni  a hazai csapatból de igy is ismét megtudtak minket verni ,úgy hogy 0-0-nál ismét hagytunk ki tuti ziccereket és beigazolodott a futball törvény amit "Amit te kihadsz helyzeteket azt az ellenfél könyörtelenül megbünteti".Sajnos a mérközés elvesztése is nagyon fájt de az még jobban hogy a 65.percben Szőke Tamás olyan szerencsétlenül esett hogy eltört a csuklója ,akit a rögtön kiérkező Mentők korházba szálitották ,ahol egy alapos vizsgálat után sikerült visszarakni a törött csuklót a helyére és hálIstennek nem kellett neki műteni . Sajnos Tamás hozott egy olyan döntést amit elkeseredettségében mondott ...De remélem hogy ezen a döntésen fog változtatni,de most is azt mondom hogy várjuk vissza a csapaba,és mielőbbi jobbulást kivánunk neki.

4.forudló : 2010.04.04.  15:30  Vasadi RSC - Dunavarsányi TE 1-2
Igazi kiesési rangadót láthattak a kiátogatott szurkolok  . Csapatunk ismét személyi,taktikai és szerkezeti változásra kényszerült . Sajnos az 1. számú kapusunk bokasérülést szenvedett ,ezért kapus poszton váltani kellett hozzátéve a 2.számú kapusunk jó teljsesitményt nyújtva helyetesitette kollégáját.Taktikai változásunk, tudtuk hogy mit fog játszani ellenfelünk és igy is készültünk a mérközésre de igy is az ellenfél hagyta el gyöztessen a játékteret. Mert mi kihagytuk a ziccereket addig a vendégek 2 pontrugásból és a mi figyelmetlenségünkből és rossz helyezkedésünkből , sikerült golra váltani a pontrugásukat . Szerkezeti változás : Megprobáltunk hazai pályán támadóbb szellemű csapatot összeálitani , úgy hogy volt benne kockázat , hogy át is szaladhatnak rajtunk ill. "ha" mi is kitudjuk használni a helyzeteinket akorr itthon tarthatuk volna a 3 pontot, de mint tudjuk a "ha" az nem játszik a futballpályán , igy sajnos a vendégeknek sikerült a 3 pontal gazdagodni.

Röviden a 3 mérközést össze foglalva 9 pontból szereztünk 3-at rugtunk 6 gólt és kaptunk 5-öt , de hát van még mit és hova fejlődni,de hát ezért szép ez a játék mert egyszer fent egyszer lent és reméljük hogy tiszteséges és becsületes munkával sikerül elérni a célunkat és a csapat bennmarad a Megye 2. osztályban

Az Ifi csapatról : Mint tudjátok a szivügyem az utánpotlás mivel már dolgoztam a Vasadi RSC U11-es csapatánál akikkel 2 évet együtt dolgoztam (Befejezetlen munka) de sajnos 2009.augusztusában Széchenyi Pál UP felelős a mai napig nem tudom hogy miért  de leváltott , de ezt csak azért irom csak hogy tudjatok róla , hogy ez a pár mondat ami az Ifi-ről szól van rálátásom az UP-ra . Az ifi csapatban vannak nagyon tehetséges játékosok helyiek, ill. nem helyi játékosok akiket én nagyon szeretnék beépiteni a felnött csapatba , de sajnos vannak olyan okok hogy miért nem jönnek ill. miért nem jöhetnek hozzánk.Hangsúlyozni szeretném hogy ez az én személyes véleményem . Vagy az lehet az oka hogy nem akarnak és nem szeretnének velem együtt dolgozni vagy a felnött csapatból vannak játékosok akikkel nem szeretnének együtt dolgozni , vagy az edzőkolléga beszéli le őket de, amíg nem mondják meg nekem személyesen hogy mik az okok addig csak találgatok ill. a szurkolok csak követelik a fiatal játékosokat a felnőtt csapatba , addig a szurkoloknak én sem tudok korrekt és elfogadható választ adni a kérdésekre , hol ott a felnött csapatban a Balogh Szabika és Tóth Józsika stabil kezdő játékos és az ifistáknak ők lehetnének a példaképek hogy igenis becsületes, és tiszteséges edzés munkával belehet kerülni a felnőtt csapat keretébe ."Adja isten hogy a kezdő 11-be is " , és ha lehet egy kérésem  a fiatalok felé,  Szabika és Józsika legyen a példaképük és a motiváci hogy felhuzhassák magukra a Vasadi RSC felnőtt csapat szerelését .

Maradok tisztelettel : Bódi József

Felkészülés

2010.03.13. 19:00, Vasadirsc
Felkészülés

Sziasztok . Már rég jelentkeztem bloggal de csak azért mert a csapat körül nem történt semmi különös . Most röviden de tömören beszeretnék számolni a felkészülésről . 2010.január 18.-án kezdtük a felkészülést 18 játékossal ill. csatlakoztak még a kerethez 10 játékos akiket szerettük volna leigazolni . Heti 3 edzéssel ill. a szombat vasárnapi voltak lekötve edzömérközések . A heti 3 edzést végig megtudtuk tartani a felkészülés alatt , de sajnos volt egy pénteki nap amikor elmaradt az edzés mert csak 10-en tudtunk összejönni és mégegyszer akadt egy pénteki nap amelyen csak 7-en voltunk plusz a 2 kapus , de akkor már kimentünk mozogni igy összeségében a tervezett munka 70-80%-át eltudtuk végezni . Az edzéseinket nem a center pályán végeztük hanem hátul a kis karánban ahol remekül elvolt készitve a talaj de sajnos igy is megkellet küzdeni az edzéseken mert sajnos a világitás nem az egész pályát világitotta be , de a vezetöség megigérte ezen is fog változtatni és akkor már lesz egy remek edzöpályánk , de igy is le a kalappal  a vezetöség előtt hogy ezen a kemény télen is kint tudtunk edzeni és hogy nem kellett terembe menni .

Az edzömérközésekről :
Sajnos az edzömérközések felét a kemény tél , és a pályák használhatatlansága miatt sokan visszamondták, de volt olyan csapat is ahol van műfű(Mogyoród)és oda levolt kötve az edzömérközésünk ill. az Ifi csapatunknak is visszavonták mert ugyanabban az idöpontban késöbb már lekötöttek egy edzö mérközést, gondolom erösebb ellenfelet sikerült találni mint a vasadi RSC , csak hát az illetékes csapat vezetői felboritották 2 csapat hétvégéjét és ellenfél nélkül maradtunk , vagy csak nem ismerik azt mi a sportdiplomácia,de igy is sikerült 6 edzömérközést játszani (Vasadi RSC - Sülysáp 5-5 | Pereg 1-6 | Gyömrö 3-5 | Maglód U19 5-2 | Üllő 2-4 | Úri 3-4 ). A felkészülési mérközéseket ugy játszottuk hogy a kollégákkal egyeztettünk és az 1 félidők 60 percesek a 2. félidő 45-50 percessek voltak . Az ezdömérközéseken uj játékrendszert gyakaroltunk , sajnos sokat kell még gyakarolnunk , sokat kell még fejlödnünk hogy ezt eltudjuk sajátitani zökkenő mentesen .

Az érkező játékosokról és a csapatról :
Hálistennek a csapatból senki sem távozott , sőt a 10 játékosból sikerült 5 játékost leigazolni név szerint : Zákó Zoltán,Arany János,Herczeg Attila , Papp János , Fehér TAmás . Bízunk benne hogy ezekkel a játékosokkal nem csak hogy erősödtünk , de több lett a variációs lehetőségünk is , tehát mostmár azt mondom hogy jöhet az első bajnoki mérközés ,annak ellenére hogy még vannak gondjaink : Betegek,sérültek , eltiltások , de már hiányzik a bajnoki mérközés hangulata igy a végére mondhatnám hogy összeségében milyen jól sikerült a felkészülés meghogy milyen jók vagyunk de ezzel csak saját magunkat csapnánk be , de igazából majd a zöld gyepen szokták mondani : A vallatáskor minden kiderül addig beszélhetek én bármit , szóval remélem hogy szebb tavasz elé nézünk mint amilyen őszünk volt . Addig is : Hajrá Vasadii RSC !!!